Blogs

Galvenā   >   Blogs

Atbalsts jaunajiem lauksaimniekiem un esošajiem | Lande.lv

Atbalsts jaunajiem un esošajiem lauksaimniekiem! Finansējumums lauksaimiekiem pret ķīlu! Uzsāc lauksaimniecību - Kredīts jaunajiem lauksaimniekiem Lande.lv

Nektāraugi biškopības attīstībai

Vēl nesen Latvijā ar biškopību nodarbojās vien retais, bet nu tā iekarojusi savu vietu starp citām lauksaimniecības nozarēm. Pieaug gan profesionālo bitenieku skaits, gan to cilvēku, kas ar dravniecību nodarbojas prieka pēc.

Uz mežu ar harvesteru

Mežu zāģēšana norit gandrīz visu gadu un ir visintensīvākā ziemā, kad sasalst grūti sasniedzamās vietas. Mierīgāka sezona ir pavasarī, kad dažkārt tiek slēgti atsevišķi ceļi, lai nepieļautu to sabojāšanu.

Lauku mājas meklējumos

Laikam ikviens no mums zina kādu ģimeni, kas iegādājusies brīvdienu māju laukos vai pat pārcēlusies uz dzīvi ārpus pilsētas.

Augsne un tās tipi

Par augsni sauc virsējo, irdeno zemes garozas slāni, kas mainās klimatisko apstākļu, kā arī augu un dzīvnieku organismu ietekmē. Tās būtiskākā īpašība ir auglība, kuras līmenis nav pastāvīgs. Izmantojot dažādus mehaniskās apstrādes un apūdeņošanas paņēmienus, iestrādājot organisko mēslojumu un minerālmēslus, auglības rādītājus salīdzinoši ātrā laikā iespējams mainīt.

Cīņa ar kaitēkļiem

Kaitēkļi ir vieni no tiem kaitīgiem organismiem, kas tiešā veidā visvairāk ietekmē izaudzētās produkcijas kvalitāti. Pat, ja raža netiks iznīcināta, kaitēkļu “apstrādātu” produkciju būs praktiski neiespējami pārdot un, līdz ar to, arī ienākumi tiks zaudēti.

Kā pareizi kopt mežaudzes

Jebkurš kārtīgs saimnieks vēlas, lai mežs būtu gan skaists un vesels, gan sniegtu stabilus ienākumus. Klimata izmaiņu radītās sekas ir straujas temperatūras maiņas, ilgstoši sausuma vai vērienīgi nokrišņu periodi un vēju radīti bojājumi.

Saudzējošā lauksaimniecība zemes resursa saudzēšanai

Lauksaimniecība nav tikai bizness, mums ir jādomā arī par to, kādi būs Latvijas lauki nākotnē, kāda būs lauku vide. Ir nepieciešams veicināt vidi saudzējošas lauksaimniecības attīstību, lai zeme būtu kā ilgtspējīgs resurss.

Augļu koku un ogu krūmu kopšana

Lai rudens pusē sagaidītu labu augļu un ogu ražu dārzā, tas ir jākopj un jāveido. Bez rūpīga darba pie sapņu ražas netikt!

Cīņa ar maura skareni

Maura skarene, kaut arī izskatās maza un nekaitīga, tomēr ir viena no agresīvākajām nezāļu sugām, kuru tās bioloģisko īpašību dēļ grūti ierobežot.

Esam pieejami

Saziņai

Adrese

Bukultu iela 11, Rīga

Telefona nr.

+371 67788299

Top