Blogs

Galvenā   >   Blogs

Cīņa ar maura skareni

Maura skarene, kaut arī izskatās maza un nekaitīga, tomēr ir viena no agresīvākajām nezāļu sugām, kuru tās bioloģisko īpašību dēļ grūti ierobežot.

Augnes kaļķošana – kas un kā?

Latvijā daudzviet ir skāba augsne, kas negatīvi iedarbojas uz augiem. Šādai augsnei neveidojas labvēlīga struktūra, mikroorganismu dzīvības procesi ir lēni un augi nespēj uzņemt tiem nepieciešamās barības vielas. Lai augsnes reakciju uzlabotu, talkā var nākt kaļķošana.

Meža īpašnieka tiesības un pienākumi

Pieņemot lēmumu par dažādu meža apsaimniekošanas aktivitāšu veikšanu vai, tieši otrādi, neveikšanu, vispirms īpašniekam nepieciešams pārliecināties par to, kādas ir šobrīd spēkā esošo normatīvo aktu prasības. Ja plānotās aktivitātes paredzētas ilgākā termiņā, papildus nepieciešams painteresēties, vai nav paredzēti kādi grozījumi, kuriem jāstājas spēkā tuvākajā laikā.

Zemes pirkums soli pa solim

Ne visi ir pieredzējuši zemes īpašuma pirkšanas jautājumos. Ja tas nav profesionāls izaicinājums, cilvēki bieži vien neaizdomājas par visām niansēm, kas patiesībā ir būtiskas gan, lai novērtētu īpašuma reālo stāvokli un piemērotību jūsu mērķiem, gan pareizi noformētu nepieciešamos dokumentus.

Kombaina izvēle – kā atrast labāko

Ikvienam graudu audzētājam nākas risināt jautājumu, kā izvēlēties kombainu no tirgū esošā plašā klāsta. Vajadzības ir dažādas, tādēļ viena risinājuma visiem nav. Tad nu jācenšas saprast, kāda būtu konkrētajai saimniecībai piemērotākā un racionālākā izvēle.

Esam pieejami

Saziņai

Adrese

Bukultu iela 11, Rīga

Telefona nr.

+371 67788299

e-pasts

info@lande.lv

Top