Finanšu partneris
Tehnikas remontam vai iegādei

Aizdevums zemniekiem pret zemes vai meža ķīlu

Klientu ērtībai līgumu iespējams noslēgt attālināti

Summas palielinājums

Līguma darbības laikā iespējams summas palielinājums

Naudas izsniegšana

Aizdevumu iespējams saņemt vienas darba dienas laikā

Atmaksas grafiks

Klienta vēlmēm un iespējām pielāgots atmaksas grafiks

Aizdevums tehnikas remontam vai iegādei

Lande.lv izsniedz kredītu lauksaimniekiem un lopkopjiem esošas tehnikas uzlabošanai vai remontam, kā arī jaunas tehnikas līdzfinansējuma iespēja. Izprotot dīkstāves nelabvēlīgo ietekmi finansējums tiek izsniegts 1 darba dienas laikā.

Lande.lv ir ilgtermiņa finanšu partneris saimnieciskās darbības veicējiem, zemnieku saimniecībām un mežstrādniekiem. Kredīts lauksaimniekiem un lopkopjiem tiek izsniegts pret zemes ķīlu, kas nav mazāka par 5 ha.

Kādēļ izvēlēties lande.lv?

Pieredzējusi un zinoša komanda

Lande.lv komanda ir zinoša un pieredzējusi kreditēšanas jomā. Ja vēlaties uzzināt vairāk par finanšu iespējām pie mums, aicinām zvanīt vai aizpildīt pieteikumu elektroniski.

Mūsu misija

Mūsu mērķis ir piedāvāt saviem klientiem kvalitatīvu apkalpošanu, ātru kredīta izsniegšanu un ērtu darījuma noslēgšanu.

Mūsu vīzija

Nodrošināt zemniekiem, zemnieku saimniecībām un mežstrādniekiem Eiropas līmeņa servisu.

Tehnikas pieejamība un kvalitāte nosaka teju ikvienas saimniecības darbību un ražošanas efektivitāti. Ceļš uz izaugsmi prasa ieguldījumus, kuri ne vienmēr ir pieejami uzreiz, taču darbi nestāv un negaida. Lai palīdzētu turpināt darbus un iegādāties svarīgas iekārtas, ir izveidots aizdevums tehnikas iegādei zemniekiem.

 • Kādēļ izvēlēties aizdevumu tehnikas iegādei un remontam?

  Aizdevums tehnikas iegādei lauksaimniekiem ir viens no finansējuma veidiem, kas zemnieku saimniecībām, it īpaši, jaunajām un nelielajām, sniedz iespēju neapstāties attīstībā, turpināt ražošanu, palielināt tās apjomus, kā arī pilnveidot citus darbības virzienus.

  Aizdevums tehnikas iegādei zemniekiem piedāvā vairākas priekšrocības:

  Nepieciešamā kapitāla iegūšana jaunu traktoru pirkšanai vai esošo iekārtu remontam nereti var prasīt ilgu laiku. Aizdevums tehnikas iegādei zemniekiem ļauj iegūt īpašumā vēlamos traktorus un cita veida tehniku uzreiz, lai sāktu tos izmantot saimniecības darbībā un veicinātu peļņu;

  Modernāks tehniskais aprīkojums ļauj palielināt zemes apstrādes un ražas ievākšanas apjomus un kvalitāti, veicinot peļņu un saimniecības attīstību;

  Bojāta tehnika, kuru nevar izmantot darbos, ievērojami bremzē saimniecību darbību un arī rada papildu izdevumus. Aizdevums tehnikas remontam zemniekiem ļauj pēc iespējas ātrāk problēmu atrisināt, lai turpinātu strādāt esošajā ātrumā un apjomā.

 • Kā noslēgt līgumu attālināti?

  Lai atvieglotu nepieciešamā finansējuma saņemšanu iespējami īsā laikā, aizdevums tehnikas iegādei zemniekiem var tikt noformēts arī attālināti:

  Parakstiet līgumu digitālā veidā ar SmartID aplikāciju (autorizējoties ar internetbanku) vai izmantojot eParakstu;

  Saņemiet drukāto līgumu ar kurjeru sev ērtā vietā;

  Esat laipni aicināti arī parakstīt līgumu mūsu birojā Rīgā, Bukultu ielā 11.

 • Kas būtu jāapsver, pirms izmantojat aizdevumu tehnikas iegādei zemniekiem?

  Aizdevums tehnikas iegādei zemniekiem var noderēt gan saimniecības attīstīšanai, pērkot augstākas kvalitātes un jaudīgākas iekārtas, gan arī var palīdzēt turpināt darbību, nodrošinot tehnikas remontam nepieciešamos līdzekļus.

  Lai ieguvumi, kurus sniedz aizdevums tehnikas iegādei lauksaimniekiem, tiktu maksimāli izmantoti, pirms pieteikšanās lūdzam izvērtēt savas iespējas uzņemties finansiālas saistības:

  Apsveriet, kāda aizdevuma summa Jums būs nepieciešama, kā arī, cik liels ikmēneša maksājums Jums būtu ērtākais. Mēs centīsimies izveidot tieši Jūsu vajadzībām atbilstošāko piedāvājumu;

  Apdomājiet meža vai zemes ķīlas iespējas, lai saņemtu aizdevumu tehnikas iegādei zemniekiem;

  Pārliecinieties, ka aizdevums tehnikas iegādei lauksaimniekiem nodrošinās to finansējuma apjomu, kas nepieciešams iekārtas iegādei vai tehnikas remontam;

  Rūpīgi un atbildīgi izvērtējiet savas iespējas izpildīt līgumā noteiktās aizdevuma atmaksas prasības.

Esam pieejami

Saziņai

Adrese

Bukultu iela 11, Rīga

Telefona nr.

+371 67788299

Top