Aizdevums
Tehnikas iegādei un remontam zemniekiem

Aizdevums zemniekiem pret zemes vai meža ķīlu

Klientu ērtībai līgumu iespējams noslēgt attālināti

Summas palielinājums

Līguma darbības laikā iespējams summas palielinājums

Naudas izsniegšana

Aizdevumu iespējams saņemt vienas darba dienas laikā

Atmaksas grafiks

Klienta vēlmēm un iespējām pielāgots atmaksas grafiks

Aizdevums izejmateriālu iegādei

Lande.lv izsniedz finansējumu dažādu izejmateriālu iegādei, piemēram, sēklu, minerālmēslu vai citiem ar saimniecību saistītiem materiāliem.

Lande.lv ir ilgtermiņa finanšu partneris saimnieciskās darbības veicējiem, zemnieku saimniecībām un mežstrādniekiem. Kredīts lauksaimniekiem un lopkopjiem tiek izsniegts pret zemes ķīlu, kas nav mazāka par 5 ha.

Kādēļ izvēlēties lande.lv?

Pieredzējusi un zinoša komanda

Lande.lv komanda ir zinoša un pieredzējusi kreditēšanas jomā. Ja vēlaties uzzināt vairāk par finanšu iespējām pie mums, aicinām zvanīt vai aizpildīt pieteikumu elektroniski.

Mūsu misija

Mūsu mērķis ir piedāvāt saviem klientiem kvalitatīvu apkalpošanu, ātru kredīta izsniegšanu un ērtu darījuma noslēgšanu.

Mūsu vīzija

Nodrošināt zemniekiem, zemnieku saimniecībām un mežstrādniekiem Eiropas līmeņa servisu.

Mums ir svarīgi palīdzēt zemniekiem attīstīties, lai viņi veiksmīgi spētu konkurēt gan vietējā, gan starptautiskā tirgū.

 • Kādēļ aizdevums izejmateriālu iegādei ir gudra izvēle?

  Darbojoties lauksaimniecībā, vajadzību netrūkst, taču nereti tieši izejmateriālu iegāde ir viens no svarīgākajiem un arī trauslākajiem posmiem saimniecību attīstībā.

  Tādēļ aizdevums izejmateriālu iegādei lauksaimniekiem palīdz rast papildu atbalstu gadījumos, kad, piemēram, nepieciešams iegādāties minerālmēslus, sēklas vai stādus. Aizdevums izejmateriāliem lauksaimniekiem šajā gadījumā kalpo kā ieguldījums pirkumos, kuri ražu nodrošinās pēc kāda laika.

  Mēdz gadīties, ka nelabvēlīgu laikapstākļu vai citu iemeslu dēļ iestādītais un iesētais nemaz nenonāk līdz ražai, tādēļ steidzami jāiegādājas jauni. Arī šādās situācijās aizdevums izejmateriālu iegādei zemniekiem var noderēt kā glābiņš, lai ražošana un saimnieciskā darbība neapstātos.

  Tāpat aizdevums izejmateriāliem lauksaimniekiem var palīdzēt piepildīt arī ambiciozākus mērķus, piemēram, uzsākt produkcijas eksportēšanu, veicināt sadarbību ar ārzemju klientiem, kā arī veidot dažādus jaunus darbības virzienus savā biznesā.

 • Kādas ir attālinātās aizdevuma līguma noslēgšanas iespējas?

  Aizdevums izejmateriālu iegādei lauksaimniekiem var tikt noformēts vienkāršā veidā:

  Parakstiet to digitālā formā, izmantojot SmartID aplikāciju (pieslēdzoties ar internetbanku), vai ar eParakstu;

  Parakstiet līgumu ar kurjeru sev ērtā vietā;

  Un, protams, arī, dodoties uz mūsu biroju Rīgā, Bukultu ielā 11.

 • Vai iespējama aizdevuma atmaksa pirms termiņa?

  Jā, aizdevums izejmateriālu iegādei zemniekiem var tikt atmaksāts ātrāk. Ja vēlaties izmantot šo iespēju, lūdzam ar mums iepriekš sazināties.

 • Kas jāņem vērā, noformējot aizdevumu izejmateriālu iegādei?

  Aizdevums izejmateriālu iegādei lauksaimniekiem var palīdzēt atrisināt sarežģītas situācijas, kā arī veicināt izaugsmi un attīstību. Tajā pašā laikā ir jāatceras, kas aizdevums izejmateriāliem lauksaimniekiem nozīmē arī finansiālas saistības.

  Rūpīgi izvērtējiet, kāda aizdevuma summa Jums būs nepieciešama;

  Apdomājiet zemes vai meža ķīlas iespējas aizdevuma saņemšanai;

  Pārliecinieties, ka izsniegtais aizdevums izejmateriāliem lauksaimniekiem ļaus Jums sasniegt vēlamo mērķi, kā arī varēsiet veiksmīgi un atbildīgi izpildīt līgumā noteiktās saistības;

  Jautājumu gadījumos vienmēr varēsiet vērsties pie sava personīgā konsultanta, kas Jums tiks piešķirts līguma darbības laikā.

Esam pieejami

Saziņai

Adrese

Bukultu iela 11, Rīga

Telefona nr.

+371 67788299

Top